mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir
خانه / دسته‌بندی نشده / چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند

چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند

چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند ؟ شاید شما هم بپرسید چه اتفاقی برای  زوج هنرمند و محبوب برد و آنجلینا افتاده است و چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند . این طور به نظر می رسد که آنجلینا جولی لورا واسر را به عنوان وکیل خود، همان شخصی که وکالت جانی دپ را به عهده گرفته بود، انتخاب کرد و  طلاق را یکسره کرد. برخی از دلایل جدایی برد و آنجلینا  را در اینجا برایتان آورده ایم، اگر شما هم می خواهید علت طلاق آنها را بدانید، با سخنگو همراه باشید.

شاید داستان آشنایی این زوج را بدانید اما برای یادآوری، برد پیت در سال ۲۰۰۳  در فیلم «آقا و خانم اسمیت» بازی کرد. در آن زمان نقش مقابل برد پیت، نیکول کیدمن بود اما گویا برد پیت نمی توانست به خوبی با او ارتباط برقرار کند، به همین دلیل آنجلینا را برای این نقش انتخاب کردند. از آن زمان بود که شایعات رابطه این دو بازیگر با هم پخش شد. برد پیت در آن زمان با جنیفر آنیستون زندگی می کرد اما با خیانت برد پیت رابطه آنها رفته رفته بد و بدتر شد طوری که در سال ۲۰۰۵ از یکدیگر جدا شدند. پس از طلاق، برد پیت اعتراف کرد که در طول فیلم برداری، رابطه عمیقی بین آنها برقرار شد. او می گوید: «ما تمام کارهایمان را در طول فیلم برداری با هم انجام می دادیم، کارهای گروهی زیادی کردیم و واقعا به ما خوش می گذشت تا حدی که در آخر انگار که یک زوج واقعی شده بودیم.»

سبک زندگی متفاوت

این دو بازیگر دو سبک زندگی متفاوت دارند. آنجلینا دوست دارد که تمام وقت خود را بیرون از خانه، صرف کمک به دیگران و امور خیرخواهانه، بگذراند، در حالی که پیت عشق اش هالیوود است، جاده ای که برای او تمامی ندارد و نخواهد داشت.

اختلاف بر سر فرزندان

طبق گزارشاتی که از یک منبع موثق به دست آمده، آنجلینا و برد پیت بر سر چگونگی بزرگ کردن فرزندان شان با هم اختلاف کامل داشتند طوری که آنجلینا مدام پیت را به خاطر روش اشتباهی که برای کودکان شان در پیش گرفته بود، سرزنش می کرد.

تلفیق کار و سرگرمی

وقتی از برد پیت و آنجلینا، پس از بازی در فیلم «آقا و خانم اسمیت»، پرسیدند که آیا دوست دارید فیلم های بیشتری را در کنار هم بازی کنید، آنها گفتند: «این راهی است تا خودمان را آزمایش کنیم. ما احساس می کنیم که بازی مشترک، ما را خوشحال تر و قوی تر از قبل می سازد. ما دوست داریم که خودمان را در شرایط چالش برانگیز بیاندازیم، حتی اگر کمی برایمان خطرناک باشد. اما باید بگوییم که در حال حاضر…خیر!» این طور به نظر می رسد که این زوج تنها خوشی مشترک شان را در بازی در یک فیلم مشترک می یابند.

عدم تفاهم  از دلایل اینکه چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند

اگر چه موضوع فرزند، یکی از اختلافات اصلی آنها بود اما آنها اختلاف نظرهای زیادی بر سر موضوعات دیگر نیز داشتند. به عنوان مثال مسئله سیاست، از دیگر مضوعاتی بود که بارها میان آنها اختلاف شدید انداخت. آنها حتی نمی توانستند سر برنامه های زندگی شان با هم به تفاهم برسند.

چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند
چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند
 

اختلاف آنجلینا با پدرش

آنجلینا هیچ وقت نتوانست با پدرش ارتباط خوبی برقرار کند به این علت که او نه تنها به مادرش خیانت کرد، بلکه مدام در زندگی خصوصی آنها نیز دخالت می کرد. او حتی بارها زندگی خصوصی آنجلینا را در مقابل دوربین ها برملا کرد. اما بر خلاف او، رابطه برد پیت با پدر زن اش بسیار خوب است و همین موضوع به اختلافات آنها دامن می زد.

اعتیاد برد پیت به الکل و ماری جوانا

شاید در جواب اینکه چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند باید گفت آنجلینا از مصرف بیش از اندازه مشروبات الکی و ماریجوآنا توسط برد پیت شکایت می کند. او می گوید که این موضوع می تواند تهدیدی برای فرزندان مان باشد.

 
سلامت آنجلینا جولی و نگرانی های برد پیت

برد پیت تنها کسی است که از عادات بد غذایی آنجلینا آگاه است. او می گوید: «آنجلینا اصلا غذا نمی خورد، به جایش هر شب مشروبات الکلی مصرف می کند و مدام سیگار می کشد.» او از اینکه مدام باید آنجلینا را مجبور کند تا به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهد، خسته شده است.. برد پیت در ادامه حرف هایش می گوید: «شاید استرس عمل آنجلینا جولی، برای جلوگیری از سرطان، ازدواج ما را نابود کرد.»

خیانت برد پیت به آنیستون

حتما این جمله را شنیده اید: «اگر به دیگری خیانت کند، به تو نیز خیانت خواهد کرد.». برد پیت به جنیفر آنیستون خیانت کرد. جدا از رابطه اش با آنجلینا، او در فیلم برداری فیلم «متفقین» که در لندن انجام می شد، با همکار خود ماریون کوتیار، نیز رابطه داشت.

چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند
چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند
 

نداشتن دوست صمیمی

البته از دیگر دلایل اینکه چرا برد پیت و آنجلینا جولی طلاق گرفتند ای است که در سال ۲۰۰۲، زمانی که ماریا کری گفت که آنجلینا هیچ دوستی ندارد، برد پیت هم این نقد را تایید کرد. اما آنجلینا در جواب گفت: «من با خانواده خودم در ارتباطم، با برد حرف می زنم اما نمی دانم چرا دوست صمیمی زیادی ندارم.  برد پیت آنقدر در زندگی من نقش پر رنگی دارد که احساس می کنم به فرد دیگری احتیاج ندارم. او نه تنها عشق من، بلکه خانوده من است. من واقعا از این که همچین خانواده خوبی دارم، خدا ا شکر می کنم. زندگی بدون او معنی ندارد.» اما گویا برد نتوانست انتظارات همسرش را به بهترین شکل برآورده کند.

همچنین ببینید

نتایج دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 بین کاندیدا های اصوگرا و اصلاح طلب

نتایج دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶ بین کاندیدا های اصوگرا و اصلاح طلب

نتایج دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶ بین کاندیدا های اصوگرا و اصلاح طلب نتایج …