mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir
خانه / اسلایدر / نحوه ی رابطه ی جنسی در ماه رمضان : آیا رابطه جنسی روزه را باطل می کند ؟

نحوه ی رابطه ی جنسی در ماه رمضان : آیا رابطه جنسی روزه را باطل می کند ؟

نحوه ی رابطه ی جنسی در ماه رمضان : آیا رابطه  جنسی روزه را باطل می کند ؟

آن کسانی که موفق به گرفتن روزه در این ماه مبارک میشوند نمی توانند در ساعاتی که روزه هستند رابطه ی جنسی کامل به قصد ارضا شدن برقرار کنند . در اینجا منظور از رابطه ی جنسی کامل ، دخول کامل آلت مردانه می باشد . اگه چنین اتفاقی بیافتد روزه باطل شده است و دو طرف رابطه ی جنسی باید کفاره بدهند و ۶۰ روز هم روزه بگیرند . 

سوالی که پیش می آید این است کخ آیا نمی توان هیچ گونه رابطه ی جنسی در زمانی که روزه هستیم برقرار کنیم ؟  در واقع میشود دخول کرد ! ولی نه دخول کامل . مرد می تواند تا قبل از ختنه گاه دخول کند.

در طول روز ماه ماه های رمضان چطور می توان معاشقه کنیم ؟ آیا روزه را باطل می کند ؟ بله می شهد معاشقه کرد . تا هنگامی که که لب و دهان شما درگیر نشود مانعی وجود نداره و روزه باطل نمی شود. اگه کار به لیسیدن ، خوردن یا بوسه ی دهان به دهان کشید باید احتیاط کرد که آب دهان فرو نرود.

اگه در طول معاشقه ، (قبل از رسیدن به اوج لذت جنسی ) رطوبتی از زن خارج بشود روزه باطل می شود ؟ طبق فتوای آیت الله خامنه ای مشکلی نیست و روزه باطل نمی شود مگر این که به اوج لذت جنسی برسد . نحوه ی رابطه ی جنسی در ماه رمضان

آیا همسر می تواند از انگشت به جالی آلت استفاده کند تا روزه باطل نشود ؟ طبق فتوای آیت الله خامنه ای اگه زن به اوج لذت جنسی نرسد و مرد هم انزال نشود باز هم روزه ی زن خراب نمی شود .

اگر مرد در معاشقه مطمئن بود که انزال نمی شود بما ناگهان این اتفاق افتاد حکم چیست ؟ در این صورت اگه بر خلاف روال قبلی، مرد به طور ناگهانی به اوج لذت جنسی رسید و منی از او خارج شد ،طبق فتوای آیت الله خامنه ای ، روزه ی چنین مردی ، باطل نیست و فقط باید غسل جنابت بکند . ولی اگه عادت داشته است که با معاشقه ، انزال بشود ،‌روزه ی اون باطل استو باید کفاره هم بدهد .

اما نکته ی دیگر این که زوج می توانند در شب های ماه رمضان به راحتی تا قبل از روز دیگر به نزدیکی و رابطه ی جنسی بپردازند.

نحوه ی رابطه ی جنسی در ماه رمضان : آیا رابطه  جنسی روزه را باطل می کند ؟
نحوه ی رابطه ی جنسی در ماه رمضان : آیا رابطه جنسی روزه را باطل می کند ؟

با توجّه به ضعف ناشی از روزه گرفتن و کاهش فعالیت های بدنی، آمارها نشان دهنده ی  کاهش میزان رابطه ی جنسی در ماه رمضان هستند. امّا افراد نباید به طور مطلق از رابطه ی جنسی در ماه رمضان خودداری کنند. زیرا پس از مدتی نشانه های سردی روابط زناشویی را احساس خواهند کرد. در اینجا می توانید از فواید رابطه ی جنسی برای سلامت زوجین را بخوانید.

در اینجا می توانید راهکار های برای دیر تر ارضا شدن را بخوانید.

همچنین ببینید

پیامک تسلیت رحلت امام خمینی : پیامک و اس ام اس برای تسلیت رحلت جانسوز امام خمینی

پیامک تسلیت رحلت امام خمینی : پیامک و اس ام اس برای تسلیت رحلت جانسوز امام خمینی

پیامک تسلیت رحلت امام خمینی : پیامک و اس ام اس برای تسلیت رحلت جانسوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *