mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir
خانه / اخبار / عذرخواهی توییتر از جهان به دلیل رئیس جمهور شدن ترامپ!!

عذرخواهی توییتر از جهان به دلیل رئیس جمهور شدن ترامپ!!

عذرخواهی توییتر از جهان به دلیل رئیس جمهور شدن ترامپ :

یکی از بنیان گذاران اصلی توئیتر در واکنش به  حرف دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر این که  بدون استفاده از این شبکه ی اجتماعی ممکن نبود به ریاست جمهوری آمریکا برسد، بخاطر تاثیر احتمالی این شبکه ی اجتماعی محبوب در پیروزی ترامپ از همه ی مردم جهان عذر خواهی کرده است. ایوان ویلیامز یکی از مؤسسان و مدیر ارشد اجرایی سابق توییتر گفت: اگر این شبکه ی اجتماعی به دونالد ترامپ کمک کرده است تا عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده را کسب کند، از این بابت متاسف است.

دونالد ترامپ ماه گذشته در گفت و گو با نشریه ی فاننشال تایمز گفت که بدون استفاده از شبکه مجازی توئیتر امکان نداشته است که  او بتواند وارد کاخ سفید شود.
ایوان ویلیامز هم که یکی از بنیان گذاران اصلی  توئیتر است در گفت و گویی که  با نیویورک تایمز داشته است  از این که احتمالا این شبکه مجازی محبوب به عنوان ابزاری به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات کشورش کمک کرده است از همه  ی مردم آمریکا و جهان عذر خواهی کرد.

ویلیامز اذعان کرده است که تصور او در مورد شبکه های اجتماعی این بوده است که به مردم این فرصت را می دهد تا آزادانه عقاید و اندیشه های خود را با دیگران در میان بگذارند اما ظاهرا در مورد تاثیرات این شبکه های مجازی اشتباه کرده است.

توییتر در ماه مارس سال ۲۰۰۶ تاسیس شده است و در ماه جولای راه اندازی شد. ایوان ویلیامز در سال ۲۰۰۸ مدیرعامل این شرکت شد و در سال ۲۰۱۰ جای خود را به دیک کاستولو داد. این بنیان گذار اصلی توییتر همچنین خاطر نشان کرده است که  اگر همانطور که دونالد ترامپ مدعی شده است که استفاده از توئیتر باعث پیروزی او در انتخابات شده باشد او خود را ملزم به عذر خواهی از همه جهان می داند.

عذرخواهی توییتر از جهان به دلیل رئیس جمهور شدن ترامپ!!
عذرخواهی توییتر از جهان به دلیل رئیس جمهور شدن ترامپ!!

ترند شدن دختر ترامپ در توییتر عربستان را در اینجا بخوانید.

همچنین ببینید

برنامه بازی های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2017

برنامه ی بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۷

 برنامه ی بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۷ برنامه بازی های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *