خانه / اسلایدر / رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش : زنی که چند سال مرد بود + عکس

رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش : زنی که چند سال مرد بود + عکس

رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش : زنی که چند سال مرد بود + عکس

این زن از شرایط کودکی اش می گوید :: “من مدرسه نرفته بودم، برای همین خیلی گزینه زیادی برای کار کردن نداشتم همچنین زن‌ها اجازه نداشتند وارد محدوده معادن شوند، برای همین خیلی به خودم دل و جرات دادم تا بتوانم در لباس یک مرد، یک مرد خیلی قوی، به معدن بروم من خودم را به شمایل مردانه در آوردم آن ها مرا عمو حسین صدا می‌کردند. به هیچکس نگفتم اسم واقعی من پیلی است. حتی اگر همین امروز بین معدنکارها بروید و دنبال من باشید، باید بگویید که دنبال عمو حسین هستید.”

کار سخت در معدن یعنی زندگی در میان مسیرهای تنگ و باریک تونل‌هایی داغ و کثیف که تعدادی از آنها حتی  تا صدها متر زیر زمین امتداد دارند. این زن  هر روز بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت مشغول کندن زمین و الک کردن خاک بود به این امید که در میان سنگ‌های گرافیت رگه‌ای از سنگ‌های قیمتی پیدا کند. او در این باره می گوید : “در معدن می‌توانستم تا ۶۰۰ متر زیر زمین بروم و برای این کار از خیلی از مردهای دیگر دل و جرات بیشتری داشتم. خیلی قوی بودم و توانستم مشغول کاری باشم که خیلی از مردها انتظار دارند یک مرد دیگر بتواند انجام دهد من البته می‌توانستم دعوا کنم. زبانم تند و تلخ بود و یک چاقوی بزرگ را مثل یک جنگجوی ماسایی در دست می‌گرفتم. هیچکس نمی‌دانست من زن هستم، چون هر کاری می‌کردم، مثل یک مرد انجام می‌دادم و کسی شک نمی کرد ”  رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش

بعد از نزدیک به یک سال کار سخت و طاقت فرسا در معدن ، پیلی به چیزی که می‌خواست رسید؛ دو خوشه بزرگ از سنگ گران قیمت تانزانیت. با پولی که از فروش این سنگ‌ها به دست آورد، توانست خانه‌هایی جدید برای پدر، مادر و خواهرش بسازد، برای خودش ابزارهای بیشتری بخرد و بعد، معدنکاران دیگر را استخدام کرد تا برایش کار کنند. این زن به حدی نقش مردانه ی خود را به عنوان یک مرد خوب بازی کرده بود که هویت واقعیش بعد از یک سری اتفاق غریب بعد از این همه مدت مشخص  شد؛ یک زن ادعا کرده بود  که چند معدنکار به او تجاوز کرده‌اند و پیلی این زن سختکوش نیز از جمله مظنونانی بود که بازداشت شد: “وقتی پلیس آمد، مردی که متجاوز واقعی بود، من را نشان داد و گفت که من کسی هستم که دست به تجاوز ه به آن زن زده‌ام.  پلیس ها من  را بازداشت کردند و به اداره پلیس بردند.” او چاره‌ای نداشت، جز این که واقعیت را بگوید او از ماموران پلیس خواست تا یک زن را برای معاینه‌اش بیاورند تا بتواند ثابت کند که نمی‌توانسته است به زن دیگری تجاوز کند. و اینجا بود که راز زنبودنش برملا شد. رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش

  پیلی بعد ترها بالاخره توانست شریک زندگیش را پیدا کرد. او  اعتراف کرد که برای همسرش (قبل از ازدواج) “این سوال مطرح بود که آیا واقعا من یک زن هستم یا نه”. او اضافه کرد: “پنج سال تمام طول کشید تا او بالاخره پا پیش بگذارد.” امروز پیلی شرکت خودش را دارد و ۷۰ نفر هستند برایش کار می‌کنند. سه نفر از کارمندانش زن هستند، ولی آنها آشپز هستند و شغلشان معدن نیست. خودش می‌گوید که الان تعداد زنانی که در بخش معدن کار می‌کنند، بیشتر از زمانی است که او کارش را شروع کرد، ولی با این حال، تعداد کمی از این زنان شغل بسیار سخت معدن و در تونل‌هایی در عمق زمین کار می‌کنند.

موفقیت این زن  به او فرصت را داد تا هزینه تحصیل بیش از ۳۰ خواهرزاده، برادرزاده و نوه خانواده را تماما تامین کند. با این حال، او اعتراف می کند که هیچوقت دختر خودش را تشویق نمی‌کند که مثل او به این راه قدم بگذارد: “به کاری که کردم، افتخار می‌کنم. من را پولدار کرد، ولی کار سختی بود. او همچنین در ادامه گفت : “می‌خواهم مطمئن شوم که دخترم به مدرسه می‌رود و ادامه تحصیل می‌دهد تا بتواند مسیری کاملا متفاوت از من برای زندگی خودش در پیش بگیرد.”

رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش! : زنی که چند سال مرد بود + عکس
رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش
رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش! : زنی که چند سال مرد بود + عکس
رد اتهام تجاوز مرد با اثبات زن بودنش

عکس های ناب و دیدنی نشنال جئوگرافیک از معدن و معدن چیان در ایران را در اینجا ببینید.

همچنین ببینید

رابطه ی دردسرساز دروازه بان لیگ برتر با یک خانم مهندسی به شکایت کشید!

رابطه ی دردسرساز دروازه بان لیگ برتر با یک خانم مهندسی به شکایت کشید!

رابطه ی دردسرساز دروازه بان لیگ برتر با یک خانم مهندسی به شکایت کشید! در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *