mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir
خانه / پاپاراتزی / اخبار بازیگران / بحث داغ رسانه‌های اجتماعی: خیانت رامبد جوان به سحر دولت‌شاهی و ازدواج با نگار جواهریان

بحث داغ رسانه‌های اجتماعی: خیانت رامبد جوان به سحر دولت‌شاهی و ازدواج با نگار جواهریان

شایعاتی مبتنی بر خیانت رامبد جوان در رسانه‌ها پخش شد که دقیقا بعد از جدایی رامبد جوان و سحر دولتشاهی  از زمان مطرح شدنش با اما و اگرهای زیادی در شبکه های اجتماعی همراه شد اما جوان و دولتشاهی هر دو در این باره سکوت کردند، تا مدتی پیش که رامبد جوان در برنامه بعضیا نکاتی را مطرح کرد و حالا سحر دولتشاهی هم در تازه ترین گفتگوی خود از زندگی شخصی اش گفت و اینکه برای وارد شدن به زندگی خصوصی دیگران شاید بهتر باشد خودمان را کمی جای طرف مقابل قرار دهیم. وی درباره‌ی شایعات زیادی که مبتنی بر خیانت رامبد جوان مطرح است گفته :
” یادمان باشد که گاهی کنجکاوی های ته ذهن ما زخم  یک نفر است که مدام در حال کندن آن هستیم خیلی بهتر است قبل از پرداختن به هر موضوعی به این نکته فکر کنیم. واقعا مقابل این حجم از کنجکاوی ها ایستادن، کار بسیار سختی است. با این حال من از مردم می خواهم نه تنها در این مورد بلکه در بسیاری از موضوعات روزمره زندگیشان این جمله را فراموش نکنند که چیزی را که برای خودشان دوست ندارند برای دیگران هم دوست نداشته باشند.”
افرادی که به شایعات خیانت رامبد جوان دامن زدند ازدواج مجدد رامبد جوان و نگار جواهریان و  هم چنین انتشار عکسهای این دو بازیگر در کنار هم قبل از ازواج را مدرکی می‎دانند که ثابت میکند علاقه بین این دو بازیگر چیز تازه ای نیست و این دو سال  ۹۱ با هم به آتلیه رفته و عکسهای یادگاری گرفته اند و  این عشق از قدیم بین این دو بوده است.

این جنجال به جایی رسید که عده ای از طرفداران ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان با ایجاد کمپین فرهنگ سازی در فضای مجازی، در برابر توهین به این دو بازیگر واکنش نشان دادند.

خیانت رامبد جوان
خیانت رامبد جوان
 
 رامبد جوان هم با حضور در برنامه‌ای در گفتگو با علی ضیاء در مورد زندگی خصوصی اش بر این نکته تأکید داشت که دوست ندارد کسی در مورد زندگی خصوصی اش از او سوال کند.. وی گفت:
 ” من دلیل این هیجان و شهوت دیگران برای سرک کشیدن در زندگی خصوصی افراد را نمی‌دانم چیست و چرا اینقدر زیاد است. حتی جایی مطلب نوشتم که نمی‌دانم چرا بعضی وقت‌ها برخی اینقدر وقیحانه در زندگی آدم جستجو می‌کنند.  باید ازبرخی آدم‌ها خواست به انسان احترام بگذارند و فاصله بگیرند. شاید اصلا من دوست نداشته باشم کسی اینقدر بهم نزدیک شود.”
با تمامی این حرف‌ها همچنان خبر خیانت رامبد جوان در رسانه‌های اجتماعی از داغ‌ترین مسائلی است که هنوز با ابهام و شایعه همراه است.

همچنین ببینید

شباهت سلبریتی ها به عکس های قدیمی :سلبریتی هایی که در زمان حرکت کرده اند !

شباهت سلبریتی ها به عکس های قدیمی : سفر در زمان همیشه جزو مهم ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *