خانه / اسلایدر / تست شغلی سریع ، آسان و کاربردی از روی توانایی ایده آل شما : شغل آینده ی من چیست ؟

تست شغلی سریع ، آسان و کاربردی از روی توانایی ایده آل شما : شغل آینده ی من چیست ؟

تست شغلی سریع ، آسان و کاربردی : شغل آینده ی من چیست ؟ تست شغلی سریع و کاربردی از روی توانایی ایده آل شما 

اول یکی از موارد زیر را انتخاب کنید و بگویید کدام یکی از توانایی های زیر را بیشتر ترجیح می دهید. بعد مشخصات خود را در پایین بخوانید. تست شغلی سریع و کاربردی از روی توانایی ایده آل شما 

۱٫ توانائی پرواز کردن را دوست دارم

۲٫ توانایی سفر به گذشته در تونل زمان را ترجیح می دهم

۳٫ نامرئی شدن توانایی ایده آل من است

۴٫ توانایی دیدن درون چیزها مثل اشعه ایکس بهترین است

۵٫ توانایی تغییر شکل به نظرم جالب تر است

۶٫ توانایی خواندن ذهن و فکر دیگران برای من مناسب است

۷٫ توانایی دیدن آینده را بیشتر از هر چیز دیگری می خواهم

۸٫ توانایی شنیدن همه صداها البته یک ویژگی ایدا آل است.

۱- شما دوست دارید یک «تصویر بزرگ» از زندگی و این که چگونه چیزهای مختلف کنار هم قرار گرفته‌اند به دست آورید. جزئیات و ریزه‌کاری‌ها شما را ناراحت می‌کنند. شما از آزاد بودن و ریسک کردن لذت می‌برید.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: شما خلبان یافضانورد خوبی می‌شوید. یا شغلی را اختیار کنید که به شما اجازه تأثیرگذاری بر سیاست‌ها را بدهد، مثلاً شغلی در دولت یا یک تیم تحقیقاتی. هر چیزی که دیگران را تحت تاثیر قرار دهد.

۲- شما به یافتن علّت هر چیز و این که چگونه می‌توان از اشتباهات گذشته برای شکل‌دهی آینده استفاده کرد علاقه‌مندید. شما کنجکاوی زیادی درباره چگونگی زندگی مردمان مختلف دارید. اصولا تیپ شخصیتی شما کنجکاو است.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: پیدا کردن شغلی در زمینه پژوهش‌های علمی، تاریخی یا مطالعه رفتار انسان‌هامی‌تواند برای شما مناسب باشد. شما از کاری که بر آینده تأثیر گذار باشد نیز لذت می‌برید.

۳- شما آدمی خجول هستید و یا این که مشاهده‌گر خیلی دقیقی و جزئی بینی می‌باشید. شاید هم هر دو. شما دوست دارید از هر چیزی که دور و برتان می‌گذرد اطلاع داشته باشید.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: نویسندگی، کارهای هنری یا مأمور تحقیق و کارآگاه می‌تواند شغل مناسبی برای شما باشد. تست شغلی سریع و کاربردی از روی توانایی ایده آل

۴- شما دوست دارید «درون» مسائل و مشکلات بروید و به عمق مشکلات و مسائل پی ببرید. شما از یافتن مسائلی که دیگران حتی مقدور به دیدن آن‌ها نیستند لذت می‌برید. شما حل مسأله را نیز دوست دارید. اصولا حل کننده هستید.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: فیزیک، سیاست، ریاضی و پزشکی حوزه‌هایی هستند که به کسانی که مانند شما توانائی حل مسأله داشته باشند نیاز دارند.

۵- شما آدم بسیار اجتماعی هستید و از سازگاری با محیط و دیگران خوشتان می‌آید. شما از تحسین شدن توسط دیگران لذت می‌برید.اجتماعی بودن و تیپ حل مسئله در شما ترکیب شده است.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: حوزه تفریحات و سرگرمی‌ها می‌تواند برای شما مناسب باشد. هنرپیشه‌ها می‌توانند «تغییر شکل» دهند و آدم دیگری شوند.

۶- شما در حدس زدن آنچه دیگران فکر می‌کنند مهارت دارید.در واقع شما شخصیت شناسی خوبی دارید شما می‌توانید تفاوت‌های آنچه که مردم در ظاهر می‌گویند و آنچه واقعاً فکر می‌کنند را «ببینید». تست شغلی سریع و کاربردی از روی توانایی ایده آل

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: شما می توانید مشاور یا روان‌شناس خوبی شوید. برای کسانی که به این حرفه‌ها می‌پردازند درک چگونگی تفکر و احساس دیگران اهمیت دارد.

۷- شما آدم خلاق و مبتکری هستید و عاشق ماجراجویی های مختلف می‌باشید. شما اگر می‌توانستید، همین الان به آینده و حتی گذشته کوچ می‌کردید! شما همیشه بهترین امکان را در نظر می‌گیرید و نگران چگونگی تحقق هر چه سریعتر آن هستید.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: به کاشف شدن، تحقیقات علمی، اختراع یا نویسندگی کتاب‌های علمی-تخیلی فکر کنید.

۸- شما دوست دارید از آخرین اخبار روز مطلّع شوید. تیپ شما دنبال آگاهی است.بعضی‌ها حتی ممکن است بگویند که شما آدم فضولی هستید! شما به اتفاقاتی که پیرامونتان می‌افتد توجه زیادی دارید.

راهنمای شغلی بر اساس توانایی ایده آل شما: شما خبرنگار بسیار خوبی می‌شوید. همچنین می‌توانید مطالب ستون «شایعات» در مجلات خبری و هنری را به خوبی آماده کنید. شانس خود را در رشته موسیقی هم امتحان کنید. تیپ جست و جو گر شما به شما کمک خواهد کرد.

تست شغلی سریع ، آسان و کاربردی از روی توانایی ایده آل شما
تست شغلی سریع و کاربردی از روی توانایی ایده آل شما

همچنین ببینید

سیر تحول شکل و لوگو های برندهای معروف :برند کوکا کولا- سیر تحول شیشه های نوشابه

سیر تحول شکل و لوگو های معروف :سیر تحول شکل و لوگو های برندهای معروف دنیا + عکس

سیر تحول شکل و لوگو های معروف   برندهای معروف دنیا همیشه دارای تغییر و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *